бронзова cтатуетка “Жаба” висота 70 мм

 3,000.00

Характеристика: Тип: статуетка
Країна виробник: Україна, Київ – тм Art Studio «KUPINA»
Матеріал: метал – бронза (чорніння), камінь – мармур (verdesaran)
Ручна робота
Розмір: 95х75, висота 70 мм

Опис

Символ жаби досить давній, символ якому виділено особливе місце в міфології, фольклорі, казках і легендах.Сам символ походить ще з давнього Єгипту, де жабу вважали міфічною істотою і все через її перетворення з ікри в пуголовка і потім в четвероногу істоту . Вважаючи символом життя і її оновлення. Також деякі боги мали голову жаби або були в її образі. Єгиптяни часто зображали богів з головами жаб на стінах. Існувало повір’я що урожай залежить від жаби, тому часто проводилися ритуали з цією твариною, а сама жаба вважалася божественною істотою.

У Китаї жабі приписують символ удачі і багатства, безсмертя і довголіття від чого дуже популярні талісмани з її зображенням, також жаба символізує місячний початок інь.
В Індії жаба згадується в давньоіндійських священних текстах де вважається що її квакання закликає дощ а по легенді, весь світ стоїть на Великій Жабі.
У слов’ян жаба асоціюється як хранителька річок, озер, володарка води і є символом родючості її часто використовували в народній медицині, іноді в чаклунстві, а також приписували роль домашнього покровителя.
У греко-римській традиції жаба була емблемою богині любові – Афродіти. В сучасності особливо нічого не змінилося, до послужного списку додалися пару пунктів таких як зачатта дітей, від хвороб і позбавлення від страждань.Лягушка уособлює собою родючість, плодючість, еротизм. Це символ змін на краще, подолання будь-яких перешкод і життєвих труднощів.

Таким чином можна сказати, що у жаби досить багата історія. роблячи її по істині унікальниою істотою.

Додаткова інформація

Вага 0.450 kg
Розміри 95 × 75 × 70 mm
Гарантія:

– гарантія 5 років;
– 100% повернення грошей або заміна продукції

Відправка товару:

– самовивіз;
– Нова пошта;
– Justin;
– Укрпошта;
-відправка товара в день замовлення, якщо замовлення було зроблено після 15:00, то відправка товару на наступний день

Оплата:

– наложений платіж, безготівковий розрахунок

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.