бронзова статуетка Т.Г.Шевченко висота 175 мм

 3,950.00

Країна виробник: Україна, Київ – тм “Kupina Art Studio”
Матеріал: метал – бронза (чорніння), камінь – мармур
Розмір: 110х110, висота 175 мм

Артикул: I018 Категорії: ,

Опис

Тарас Шевченко – видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Він був людиною універсальних талантів і інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, і коли в Україні буде поважатися мова, культура та історія народу, тоді і люди будуть щасливі.

Народився в сім’ї селянина 25 лютого (9 березня за новим стилем) 1814 року в селі Моринці на Черкащині. Рано залишився сиротою. Грамоти навчився у дяка. У 14 років його взяли “козачком” до двору поміщика П. Енгельгарда, з яким спочатку переїхав до Вільнюса, а потім – до Петербурга. У 1832 р Шевченко віддали “в науку” до художника В. Ширяєва. У 1838 році за підтримки К. Брюллова, В. Жуковського, О. Венеціанова, М. Вельгорського, Є. Гребінки, І. Сошенка та інших Шевченка викупили з кріпацтва.

У тому ж році він прийнятий в Академію мистецтв, яку він закінчив у 1844 році. У 1843 і 1845 рр. Шевченко приїжджав на Україну і працював художником у Київській тимчасовій комісії з питань розгляду старих актів. У лютому 1847 року Т. Шевченко затверджений на посаду викладача малювання Київського університету. 24 березня 1847 р за участь в діяльності Кирило-Мефодіївського товариства і за антисамодержавні поезії Т.Шевченка заарештовано і заслано до Орської фортеці Оренбурзького окремого корпусу з царською резолюцією про заборону писати і малювати. Під час заслання Шевченко як художник увійшов до складу експедиції, завданням якої було дослідження Аральського моря.

У 1857 році зусиллями друзів Т. Шевченка повернули із заслання і в 1858 році він прибув до Москви, потім до Петербурга. У 1859 році приїхав в Україну, але перебував під наглядом поліції. Йому заборонили постійно проживати в Україні і зобов’язали переїхати в столицю. Десятирічне заслання, хвороби призвели до передчасної смерті Т. Шевченка 26 лютого (за новим стилем 10 березня) 1861 року. Поховали його спочатку на Смоленському кладовищі в Петербурзі, в травні 1861 року його прах перевезли на Чернечу (тепер Тарасову) гору поблизу Канева.
Ім’я Тараса Шевченка відоме в усьому світі: у багатьох країнах йому встановлені пам’ятники, його твори перекладені майже на всі мови світу, його ім’ям в Україні названі навчальні заклади, театри, площі, вулиці, міста. Національна опера України, Київський національний університет, центральний бульвар міста Києва носять ім’я видатного сина українського народу – Тараса Шевченка.

Статуетка відлита з бронзи методом лиття по виплавлюваних моделях. Висока якість роботи, індивідуальний підхід майстра до виробу, ручна обробка металу. Прекрасний VIP-подарунок.

Додаткова інформація

Вага 1 kg
Розміри 110 × 110 × 175 mm
Гарантія:

– гарантія 5 років;
– 100% повернення грошей або заміна продукції

Відправка товару:

– самовивіз;
– в день замовлення, якщо замовлення було зроблено після 16:00, то відправка товару на наступний день

Оплата:

– наложений платіж, безготівковий розрахунок, карта Visa/MasterCard

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.